Fanklub Mordimera Madderdina

Nie oficjalny Fanklub Mordimera Madderdina

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-08-26 17:47:10

 Mordimer_Madderdin

Moderator

Skąd: TM
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 52
Punktów :   

Z czym to sie je???

Z przykrością stwierdzam, że nie miałem jeszcze okazji, aby zaznajomić się z tym Wytworem autorstwa p.Jacka Piekary. Może ktoś z was juz czytał tę książkę i może mi powiedzieć czy warto się w ogóle do tego zabierać. Pozdrawiam!!!!


Mordimer Madderdin Forever!!!

Offline

 

#2 2008-10-09 22:22:40

Piękna_Katarzyna

Ksiądź

6612409
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Z czym to sie je???

Aktualnie mam w posiadaniu własnym tę książkę i czytałam ja kilka razy i owszem warto przeczytać bo książka składa się z kilkunastu różnych opowiadań i szybko się ją czyta^^


"I choćbym szedł doliną ciemną, zła się nie ulękne..
bo to ja jestem największym skurwysynem w tej pieprzonej dolinie"

Offline

 

#3 2008-10-10 12:54:19

 Mordimer_Madderdin

Moderator

Skąd: TM
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 52
Punktów :   

Re: Z czym to sie je???

A o czym są poszczególne opowiadania??? Tylko tak ogólnie pytam.


Mordimer Madderdin Forever!!!

Offline

 

#4 2008-10-29 11:43:50

Piękna_Katarzyna

Ksiądź

6612409
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Z czym to sie je???

W sumie...hmmm...pozwolę sobie zacytować pewien tekst z pewnej strony bo samej mi się pisać nie chce ponieważ nie czytałam części SF w tej książce bo nie lubię takiej tematyki...

''Miłość, seks, nienawiść — w opowiadaniach spotkasz: maltretowaną psychicznie i fizycznie kobietę, playboya posiadającego niezwykły talent pozwalający na uwiedzenie każdej kobiety oraz seryjnego mordercę, zabijającego swoje kochanki w celu zrealizowania misternego planu.

Świat masek — trzy historie przygodowo-kryminalne opowiadające o perypetiach agenta O’Reilly — Ziemianina, żyjącego na planecie, na której ludzie noszą maski obrazujące ich aktualne uczucia, a niezwykłą wagę odgrywa mowa gestów. Obywatele muszą też przestrzegać setek tradycyjnych obyczajów i rytuałów.

Bóg i historia — tu znajdziecie odpowiedzi na pytania jak mógłby wyglądać nasz świat, gdyby Polska sprzymierzyła się z hitlerowskimi Niemcami? Co by się stało, gdyby naukowcy potrafili sklonować Jezusa? Czym jest Piekło i jak wygląda? Czy śmierć jest karą, czy nagrodą?

Obce światy — trzy klasyczne opowiadania science-fiction, których akcja toczy się na odległych, zdumiewająco różnych od Ziemi, planetach.''


Voila! ^^


"I choćbym szedł doliną ciemną, zła się nie ulękne..
bo to ja jestem największym skurwysynem w tej pieprzonej dolinie"

Offline

 

#5 2008-10-29 16:22:00

 Mordimer_Madderdin

Moderator

Skąd: TM
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 52
Punktów :   

Re: Z czym to sie je???

Dosyć ciekawe...Szczególnie Bóg i historia....


Mordimer Madderdin Forever!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HĂ´tels Boston