Fanklub Mordimera Madderdina

Nie oficjalny Fanklub Mordimera Madderdina

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-06-18 22:35:03

 Mordimer_Madderdin

Moderator

Skąd: TM
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 52
Punktów :   

Mój przyjaciel Kaligula

Jakby to powiedzieć... Żyję na forum ponownie

Tak więc do rzeczy... Ostatnio wpadł mi w rączki tomik opowiadań sygnowany nazwiskiem naszego Mistrza Jacka... Myślę sobie, pewnie jakieś nowości mnie tu czekają... A tu wielki psikus (tylko nie wiadomo,czy ze strony wydawnictwa,czy samego mistrza...). Otóż niestety w tomie większość tekstów,to że się tak wyrażę,przedruki z książki "Świat jest pełen chętnych suk"... Mnie osobiście to trochę zabolało, tekstów nowych jest tam b.mało... a resztę przecież już znam... A co Wy sądzicie na ten temat?

http://podgk.pl/kontuar/moj-przyjaciel- … -recenzja/  (akurat ten tekst nie jest mój )


Pozdrawiam!


Mordimer Madderdin Forever!!!

Offline

 

#2 2012-09-09 14:56:35

diunaa

Inkwizytor

8885810
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 26
Punktów :   

Re: Mój przyjaciel Kaligula

tego zbioru nie czytałam, ale skoro są to w większości opowiadania ze "świata"raczej nie zamierzam się z tym zapoznać, co nie zmienia faktu, że są one jednymi z moich ulubionych
mnie to nie tyle zabolało, co po prostu wkurzyło, odgrzewanie starych opowiadań, wymieszanie ich z kilkoma nowymi i ubranie w ładną okładkę jest jak dla mnie po prostu sposobem na łatwe i szybkie zarobienie pieniędzy, co w przypadku pisarza o takiej randze jak Piekara jest po prostu smutne i żałosne


well behaved women rarely make history

Offline

 

#3 2012-09-17 18:18:37

 Mordimer_Madderdin

Moderator

Skąd: TM
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 52
Punktów :   

Re: Mój przyjaciel Kaligula

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, z tym zastrzeżeniem, iż uważam,że z każdym nowym opowiadaniem pana Jacka należy się zapoznać


Mordimer Madderdin Forever!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ nĂĄdrĹže Ĺžumpy a septiky Galanta a